O MNIE

Adwokat Joanna Łucka-Dorożyńska specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów z szeroko rozumianego prawa cywilnego, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa karnego, jak również prawa spółek handlowych. Kancelarię Adwokacką założyła w lipcu 2018 r., jednak praktyczną naukę zawodu rozpoczęła jeszcze w trakcie studiów na Uniwersytecie Łódzkim, współpracując z licznymi Kancelariami i adwokatami. 3-letnia aplikacja adwokacka przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi była czasem intensywnego zdobywania i ugruntowywania wiedzy u boku najlepszych patronów, czego wyrazem było zdanie egzaminu adwokackiego w marcu 2018 r.

Ze względu na biegłą znajomość języka niemieckiego, ukończenie Szkoły Prawa Niemieckiego przy Uniwersytecie Łódzkim i kilkuletnią praktykę przy rozwiązywaniu i prowadzeniu spraw z zakresu prawa niemieckiego u boku zagranicznych prawników, adwokat Joanna Łucka-Dorożyńska oferuje również pomoc prawną w obszarze prawa niemieckiego, zwłaszcza w zakresie prawa cywilnego i prawa rodzinnego, w tym również pomoc przed niemieckimi organami w sprawach o przyznanie/zwrot świadczeń Kindergeld i innych.

Adwokat Joanna Łucka-Dorożyńska jest również czynnym mediatorem, wpisanym na listę mediatorów Stowarzyszenia PACTUS w Łodzi.

W pracy z klientem kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdej sprawy, sprawny i szybki kontakt oraz jasne warunki współpracy.